OCMW-raad

Hamer

 

Het hoogste bestuursorgaan van het OCMW is de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. De leden ervan worden verkozen door de Gemeenteraad, met als gevolg dat de politieke verhoudingen binnen het OCMW een afspiegeling zijn van die van het gemeentebestuur.

 

De Raad neemt de essentiële beslissingen omtrent het sociale beleid dat het OCMW wil voeren, omtrent de aard en de omvang van de diensten en instellingen waarin dat beleid gestalte krijgt, omtrent de financiële middelen die daarbij zullen aangewend worden, en omtrent het aantal en de kwalificatie van het personeel dat deze opdrachten in praktijk dient uit te voeren.

 

De Izegemse OCMW-Raad bestaat uit 11 leden. Onder elkaar verkiezen deze een voorzitter.

 

Minstens één maal per maand komt de Raad bijeen, doorgaans op de laatste woensdag van de maand. Deze zittingen gaan door op de hoofdzetel van het OCMW, aan de Kokelarestraat 2.

 

De leden van de Raad voor Maatschappelijk Welzijn :

Frank Duhamel

Frank DuhamelSpreekuur:

Kokelarestraat 2
8870 Izegem

Maandag van 16 uur tot 17 uur.
Op andere tijdstippen na telefonische afspraak op 051/33.66.33.

 

Sp.a

 


Contact:

Kokelarestraat 2
8870 Izegem
Tel : 051/33.66.33  ( OCMW )
Tel : 051/33.73.82  ( stadhuis )
Mail : voorzitter@ocmwizegem.be

 

 

 

Ann Denys

Ann DenysContact:

Roeselaarsestraat 16 b4
8870 Izegem
Tel : 051/30.89.76
Mail : ann.denys@outlook.com
CD&V

 

 

 

Eveline Christiaens

Eveline ChristiaensContact:

Tinnenpotstraat 18
8870 Izegem
Tel : 0497/40.88.33
Mail : eveline.christiaens1@telenet.be
CD&V

 

 

Hans Samyn

Hans SamynContact:

Jan Breydelstraat 29
8870 Izegem
Tel : 051/31.19.19
Mail : hanssamyn57@gmail.com
N-VA

 

 

Hein Depoorter

Hein DepoorterContact:

Monseigneur Bouckaertstraat 30
8870 Izegem
Tel : 051/32.27.02
Mail : hein.depoorter@n-va.be
N-VA

 

 

Justine Hollevoet

Justine HollevoetContact:

Warandestraat 9
8870 Izegem
Tel : 0474/58.11.24
Mail : justine.hollevoet@gmail.com
Sp.a

 

 

Lisbet Bogaert

Lisbet BogaertContact:

Ardooisestraat 162
8870 Izegem
Tel : 0477/84.73.91
Mail : lisbet.bogaert@n-va.be
N-VA

 

 

Nicole Depreytere

Nicole DepreytereContact:

Meensesteenweg 83
8870 Izegem
Tel : 051/30.38.15
Mail : jderluyn@hotmail.com
N-VA

 

 

Peter Vermeulen

Peter VermeulenContact:

Molenhoekstraat 43
8870 Izegem
Tel : 0475/97.34.80
Mail : pe.vermeulen@outlook.com
N-VA

 

 

Sandra Verbrugghe

Sandra VerbruggheContact:

Tinnenpotstraat 17
8870 Izegem
Tel : 0474/30.08.88
Mail : sandra.verbrugghe1@telenet.be

Open VLD

 

 

Sybille Vandeputte

Sybille VandeputteContact:

Cyriel Tangheplein 1
8870 Izegem
Tel : 051/30.93.88
Mail : sybille.vandeputte@telenet.be
Sp.a

 

 

Bart Desimpel

Bart DesimpelContact:

Kokelarestraat 2
8870 Izegem
Tel : 051/33.66.02
Mail : bart.desimpel@ocmwizegem.be

 

 

 

Contact

Onthaal OCMW
Kokelarestraat 2
8870 Izegem

051/33.66.33 051/33.66.30 Contacteer ons